Pałac Izbicko

Miejsce do którego zapragniesz powrócić

Opis sal

Parter

 • Hall Anielski
  Już pierwsze wrażenie po wejściu do Pałacu – błysk luster, żyrandoli i rycerskiej zbroi, oraz ten najpiękniejszy: błysk uśmiechu stojących za przepysznie rzeźbionym kontuarem recepcjonistek nie pozostawia wątpliwości, że gospodarz spotkania błysnął talentem organizacyjnym.
 • Sala Balowa
  Klimatyzowana sala spełni oczekiwania najbardziej wymagających organizatorów spotkań biznesowych, zadowoli animatorów i uczestników rozmaitych konferencji, zachwyci gości weselnych. Może pomieścić do 100 osób, również z miejscem do tańczenia.
 • Sala Myśliwska
  Zdobna pogłowiem wspaniałego dzika, którego rzeźby wieńczą także stylową bramę wjazdową do parku to miejsce idealne na biesiadę w myśliwskim stylu, z pieśnią, zapachem jałowca i dowcipem.
 • Sala Kominkowa
  Rozmowom we dwoje nic nie przydaje tak ciepłego klimatu jak dyskretne światło ognia w kominku. Atmosfera miejsca sprzyja także relaksowi oraz zatopieniu się w myślach i… wygodnych fotelach.
 • Urokliwa Winiarnia
  Jedyne miejsce na świecie, gdzie z racji niezwykłego fresku, wino pić można prosto pod gwiazdami niezależnie od pogody i pory dnia. Polecamy zwłaszcza zaczerpnięcie ze skarbca pałacowej piwnicy.
 • Taras
  Dla wielu mniej i bardziej oficjalnych wydarzeń – takich jak koncerty, biesiady przy grillu, czy spotkania w tajemniczym klimacie wieczoru – idealna sceną jest taras o powierzchni 100m2, a scenografią – widok na parkowy pejzaż.

I piętro

 • Sala Balowa Królewska
  To doskonałe i oryginalne miejsce na wesela, koncerty i gale, wydaje się przeniesione prosto ze skrytego w chmurach Olimpu, gdzie antyczny bóg wina Dionizos urządza jedną ze swych słynnych uczt. Fantazyjne sklepienie sali przemierza zjawiskowy rydwan pędzla jednego ze współczesnych włoskich mistrzów, porywając do zabawy wszystkich gości (a sala mieści ich około 300) i gwarantując iście boski nastrój. Sala jest klimatyzowana i posiada dwie mniejsze również klimatyzowane sale boczne, idealne na kameralne przyjęcia, czy konferencje w szczuplejszym gronie.
 • Sala Konferencyjna Balkonowa
  Multimedialna sala z rzutnikiem, sprzętem nagłośnieniowym oraz możliwością skorzystania z internetu i… łyku świeżego powietrza na balkonie to idealne miejsce do szkolenia ok. 50 osób.
 • Sale konferencyjne przy Sali Balowej
  Multimedialne sale z rzutnikiem, sprzętem nagłośnieniowym oraz możliwością skorzystania z internetu to idealne miejsce do szkolenia ok. 50 osób.